פרופיל

"TIMELESS DESIGEN"

 

מור ורד (1977) בעלת סטודיו מצליח, העוסק בתכנון ועיצוב פנים במגוון רחב של פרויקטים אדריכליים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי-מסחרי. המשרד מתמחה בייבוא תכולת בית מסין תוך ליווי וייעוץ בנושא אדריכלות ועיצוב פנים, קיום שיתופי פעולה עם חברות שונות מסין תוך ראיה מרחבית לטווח הארוך.

השראת העיצוב והקו המנחה של הסטודיו לקוחה מהארכיטקטורה המודרנית, עיצוב שמקורו בחידוד תחושת המשכיות, רצף במרחב ובקווים נקיים ופונקציונאליים, כאשר המטרה היא ליצור חללים יוקרתיים ולא עמוסים, תוך התחשבות בתנאי המקום.
אני מאמין של הסטודיו הוא "TIMELESS DESIGEN", עיצוב על זמני המותאם לכל לקוח באופן פרטני, העיסוק בקונספט ,מוביל לפרויקט היוצר יצירה גמורה מושלמת המותאמת אישית.
הסטודיו נותן מענה מקצועי באדריכלות פנים ועיצוב,בכל הנוגע לחלל הפנימי, מהשלבים הראשונים של הפרויקט-ליווי ברכישה, תכנון,פיקוח על הפרויקט ועד הסטיילינג הדרוש, תוך כדיי מציאת פתרונות אסטטיים יצירתיים ופונקציונאליים.
הסטודיו עוסק בתכנון החלל בהתאם לדרישת הלקוח, ניהול הפרויקט, ועיצובו של בתים פרטיים,דירות יוקרה, פנטהאוזים,דירות גן, דופלקסים, טריפלקס, דירות, וחללים מסחריים בתהליכי רכישה או שיפוץ פנים טוטאלי של מבנים קיימים המותאמים פונקציונאלית, ויזואלית, ותקציבית ללקוח.
כל פרויקט הינו בעל ביטוי אדריכלי מקורי וייחודי כאשר התהליך מלווה בהקפדה על לוחות זמנים שנקבע מראש ושומר על מסגרת תקציב נתונה. התהליך הינו אישי וספציפי המותאם במיוחד לצורכי הלקוח.
לקוחות הסטודיו:
לקוחות פרטיים-תכנון מגורים פרטיים-דירות יוקרה, בתים צמודי קרקע, הרחבות.
לקוחות קבלניים-ליווי קבלני לבנייני מגורים, תיאום שינויי דיירים בתהליך הבניה, שרותי עיצוב לדיירים, עיצוב ותכנון לובי.
לקוחות מתחום המשרד ומרחב עבודה-משרדים, חנויות, העמדת ביתנים בתערוכות.