ליווי רכישות מסין

כמעצבת פנים מקצועית ובעלת נסיון מקיף ורב שנים בתחום עולם היבוא מסין, אני מבצעת נסיעות ליווי מקצועי ללקוחות כחלק משרותיי הסטודיו לנסיעות רכישה מקיפות בסין.

באמצעות ליווי מקצועי צמוד באזורים מוגדרים בסין אני מסייעת ללקוחות לייבא יבוא אישי מסין את כל מוצרי הגמר לבית ולגינה, החל מריצופים וחיפויים, כלים סניטאריים, תאורה, דלתות פנים וחוץ, פרקטים, טפטים, ריהוט פנים וחוץ וכל העולה על דעתכם הקשור לבית.

כמו כן ביצוע לתוכנית נגרות מדויקת למטבח ולכלל הארונות בבית בייצור בחברה קפדנית בסין.

יבוא תכולת הבית מסין יכול להביא לחיסכון של כ-40%-50% מעלות החומרים בארץ, חיסכון שכולל בתוכו את הוצאות הנסיעה וכל ההוצאות הנוספות מסביב הכוללות גם ליווי אדריכלי.

רמות המחירים השונות של המוצרים בסין מאפשרות לקונים ליהנות ממוצרים באיכות גבוהה יותר מרמת המוצרים שירכשו באותו הסכום בדיוק כאן בארץ וכך לשדרג את רמת הגימור והעיצוב של הבית.

חשוב לציין כי הסחורה אותה אני רוכשת בסין עם לקוחותיי היא אך ורק סחורה באיכות טוב ביותר, המחירים המוצעים בסין עבור סחורה ברמה גבוה זולים משמעותית מהמחירים של סחורה בארץ ברמה זהה.

תהליך הרכישה מתבצע מול סוכן בסין המקשר ביני ללקוח ובין הספק הסיני (חנויות, מפעל).

אותו סוכן יהיה המלווה והמתרגם שלנו לאורך כל תקופת השהות(הספקים בסין אינם דוברי אנגלית כלל).

מעבר לליווי במפעלים ובאולמות התצוגה, אחראי הסוכן המקומי לאיסוף ההזמנות מול הספק הסיני, הוא מקבל העתק של כל ההזמנות שבוצעו, מושך את הסחורה, בודק אותה באופן קפדני שאכן ההזמנה סופקה במלואה, מוודא את עליית המוצרים בשלמותם לקונטיינר ושילוחה לארץ.

טרם הנסיעה יש להכין תוכניות עבודה מפורטות ומסודרות וכתב כמויות , כדיי להבטיח שההשקעה תהיה משתלמת.

כתב כמויות של תוכנית הבית,  כולל: תוכנית חשמל, מידות, ציון כמויות נדרשות לחיפוי (קרמיקה), ומדידות מדויקות לאזורי הבית המתוכננים למיקום הרהיטים ופריטי העיצוב.   

בחירת קונספט וסגנון מועדף לעיצוב הבית – מודרני, קלאסי, עתיק ועוד

הקצאת תקציב מוגדר מראש – לכל קטגוריה כולל תקצוב אקסטרות.

רק תוכנית מסודרת ומפורטת הכוללת את כל האלמנטים המתוכננים לרכישה, לפי פירוט גודל, כמות, גוון וחומרים – תהווה בסיס מקצועי להצלחת מסע הרכישות בסין. 

התוכנית תחולק לקטגוריות – בהתאם לצורכי הלקוח ותבנה בהתאם ללוח זמנים מתוכנן מראש.

הצורך להגיע להחלטות מהירות בזמן המסע מצמצם התלבטויות ארוכות שכולנו מכירים ועוזר לקצר תהליכים שיכולים לקחת זמן רב יותר בארץ.

חשוב לבצע נסיעה מסודרת וממוקדת עם קו עיצובי מנחה, בליווי מקצועי עם מעצב צמוד, משלב התכנון ועד הביצוע בארץ, בליווי המשכי עם הספק בסין, ההופך את התהליך למהנה, מספק ובעיקר משתלם כלכלית.

המבחר העצום של המפעלים, חנויות ויצרנים שבסין מאפשרים לקונים למצוא כל רעיון עיצובי בקשת רחבה של אפשרויות עיצוב ומחירים שמתאים לו במסע כזה.

העושר הכמותי בלתי נתפס ובלתי יאומן, ניתן להסתובב במתחמי העיצוב שבועות וליהנות ממגוון חידושים ועיצובים שונים, המוצרים הינם החדשים ביותר הקיימים בשוק.

היתרונות של עושר ומגוון שכזה עלולים להוות גם חיסרון ולבלבל את מי שאינו בקיא בשוק המקומי, ובטח למי שאינו מיומן ברכישות מסוג זה כמעצב פנים או אדריכל ,שהתנסה בעבר בנסיעות מסוג זה, המכיר את ההיצע בסין ,יודע לאן כדאי ללכת קודם, כיצד לחלק את זמן השהות, ומקושר לאנשי הקשר במקום.

מרגע שקניתם – אין שינויים: לא תמיד אפשר להתכונן להכל וישנן הפתעות במהלך תהליך הבנייה שיכולות להפתיע כל אחד, ולכן המצב בו כל המוצרים שרכשתם נמצאים במכולה בלב ים לא ממש משאיר לכם מקום לשינויים, תוספות או ביטולים ולכן חשוב להתלוות לבעל מקצוע מיומן המכין את כל המידע מראש.

אשמח להיפגש לפגישת יעוץ בסטודיו, ולהראות לכם מגוון רחב של קטלוגים שהובאו ממפעלים וחנויות בסין על מנת שתקבלו מידע ותוכלו להבין ולראות את המגוון העצום הקיים בסין.